Julkisivusi OMA Rakentaja

Yhteystiedot

Oma Rakennus Oy
Tulkintie 29
01740 Vantaa

toimisto@omarakennus.fi
Henkilöiden sähköpostit ovat muotoa: etunimi.sukunimi@omarakennus.fi

Y-tunnus 2407931-5

Laskutustiedot:

Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite (OVT): 003724079315
Välittäjän tunnus: 003721291126
Operaattori: Maventa

Paperilaskut:
Oma Rakennus Oy
PL 100
80020 Kollektor Scan

Skannauspalvelu:
invoice-24079315@kollektor.fi (ainoastaan pdf-liitteet)

Ostolaskujanne koskien lisätietoja voitte kysyä sähköpostitse osoitteesta:

laskutus@omarakennus.fi

Henkilöstö

Toimitusjohtaja

Petteri Rontti
Toimitusjohtaja
040 771 1554
petteri.rontti@omarakennus.fi

MYYNTI, HANKINTA, HR

Tommi Suominen
Teknisen toimiston päällikkö
040 596 1581
tommi.suominen@omarakennus.fi

Marko Nummi
Laskentapäällikkö
050 566 2938
marko.nummi@omarakennus.fi

Matti Kuokkanen
Laskentapäällikkö
050 378 2055
matti.kuokkanen@omarakennus.fi

Ali Al-Itawa
Laskenta-/hankintainsinööri
045 846 1989
ali.al-itawa@omarakennus.fi

TUOTANTO

Tuomo Kario
Tuotantopäällikkö
044 995 4158
tuomo.kario@omarakennus.fi

Pasi Tuominen
Työpäällikkö
040 511 9577
pasi.tuominen@omarakennus.fi

Petri Polvi
Tuotantoinsinööri
044 231 1101
petri.polvi@omarakennus.fi

Jorma Jääskeläinen
Vuositakuukorjaukset
040 026 7978
jorma.jaaskelainen@omarakennus.fi

Janne Kettumäki
Työmaapäällikkö
050 066 1724
janne.kettumaki@omarakennus.fi

Jarkko Lukkarinen
Vastaava työnjohtaja
050 471 9835
jarkko.lukkarinen@omarakennus.fi

Mika Savolainen
Työnjohtaja, Maalarimestari
050 401 2023
mika.savolainen@omarakennus.fi

Mika Sirkiä
Työnjohtaja
040 530 7073
mika.sirkia@omarakennus.fi

Vesa Rantala
Työmaapäällikkö
050 544 6250
vesa.rantala@omarakennus.fi

Olli Rantala
Työnjohtaja
050 544 2712
olli.rantala@omarakennus.fi

Jarno Puolakanaho
Työnjohtaja
050 517 6025
jarno.puolakanaho@omarakennus.fi

Jarno Raunila
Työnjohtaja, peltityöt
050 431 5019
jarno.raunila@omarakennus.fi

TALOUSHALLINTO

Annemari Paasikivi
Talouspäällikkö
040 514 0454
annemari.paasikivi@omarakennus.fi