Julkisivusi OMA Rakentaja

Yhteystiedot

Oma Rakennus Oy
Tulkintie 29
01740 Vantaa

toimisto@omarakennus.fi
Henkilöiden sähköpostit ovat muotoa: etunimi.sukunimi@omarakennus.fi

Y-tunnus 2407931-5

Laskutustiedot:

Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite (OVT): 003724079315
Välittäjän tunnus: 003721291126
Operaattori: Maventa

Paperilaskut:
Oma Rakennus Oy
PL 100
80020 Kollektor Scan

Skannauspalvelu:
invoice-24079315@kollektor.fi (ainoastaan pdf-liitteet)

Ostolaskujanne koskien lisätietoja voitte kysyä sähköpostitse osoitteesta:

laskutus@omarakennus.fi

Henkilöstö

MYYNTI, HANKINTA, HR

Tommi Suominen
Teknisen toimiston päällikkö
040 596 1581
tommi.suominen@omarakennus.fi

Marko Nummi
Laskentapäällikkö
050 566 2938
marko.nummi@omarakennus.fi

Ali Al-Itawa
Laskenta-/hankintapäällikkö
045 846 1989
ali.al-itawa@omarakennus.fi

TUOTANTO

Tuomo Kario
Tuotantopäällikkö
044 995 4158
tuomo.kario@omarakennus.fi

Pasi Tuominen
Työpäällikkö
040 511 9577
pasi.tuominen@omarakennus.fi

Petri Polvi
Työpäällikkö
044 231 1101
petri.polvi@omarakennus.fi

TALOUSHALLINTO

Annemari Paasikivi
Talouspäällikkö
040 514 0454
annemari.paasikivi@omarakennus.fi