Yhteystiedot

Oma Rakennus Oy
Tulkintie 29
01740 Vantaa
Puhelinvaihde 020 7410041
toimisto@omarakennus.fi
Henkilöiden sähköpostit ovat muotoa: etunimi.sukunimi@omarakennus.fi

Y-tunnus 2407931-5

Laskutustiedot:

Oma Rakennus Oy
Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite: TE003724079315
Välittäjän tunnus: 003701011385
Paperilaskut:
Oma Rakennus Oy
PL 1328
02066 DOCUSCAN
Skannauspalvelu:
tieto_pl1328@xbs-salo.com (ainoastaan pdf-liitteet)
Y-tunnus 2407931-5

Ostolaskujanne koskien lisätietoja voitte kysyä sähköpostitse osoitteesta:

laskutus@omarakennus.fi

Henkilöstö

Toimitusjohtaja

Petteri Rontti
Toimitusjohtaja
040 771 1554
petteri.rontti@omarakennus.fi

Taloushallinto

Emil Kuokkanen
Controller
040 734 0963
emil.kuokkanen@omarakennus.fi

Atte Immonen
Ostoreskontra
044 040 3095
atte.immonen@omarakennus.fi

Markkinointi

Matti Kuokkanen
Johtaja, markkinointi ja urakoinnin myynti
050 378 2055
matti.kuokkanen@omarakennus.fi

Urakointi

Vesa Rantala
Tuotantopäällikkö
050 544 6250
vesa.rantala@omarakennus.fi

Olli Rantala
Työnjohtaja
050 544 2712
olli.rantala@omarakennus.fi

Jonne Rantala
Työnjohtaja
044 380 7376
jonne.rantala@omarakennus.fi

Sami Sääski
Työnjohtaja
050 511 5225
sami.saaski@omarakennus.fi

Rami Rantala
Peltityönjohtaja
045 674 6553
rami.rantala@omarakennus.fi

Korjausrakentaminen

Janne Sievänen
Tekninen johtaja, korjausrakentamisen myynti
050 591 2340
janne.sievänen@omarakennus.fi

Rami Levomäki
Tuotantopäällikkö
050 475 2807
rami.levomaki@omarakennus.fi

Jorma Väisänen
Työpäällikko, vastaava työnjohtaja
040 170 8085
jorma.vaisanen@omarakennus.fi

Janne Kettumäki
Työmaapäällikkö
050 066 1724
janne.kettumaki@omarakennus.fi

Marko Nummi
Työmaapäällikkö
050 566 2938
marko.nummi@omarakennus.fi